Keşif Hizmetleri

KEŞİF HİZMETLERİ

Arçelik yetkili servisimiz keşif hizmetini ücretsiz sunarak, müşterilerine daha kullanıcı olmadan hizmet etmeye başlar. Marka değerine yakışır bir uygulamada bulunur.

Kesinlikle ücret talep edilmeyen bu hizmetten yararlanmak, Arçelik,Beko Klima ve kombi almadan önce mutlaka başvurmanız gereken bir hizmettir. Bu sayede sonradan pişman olabileceğiniz yanlış kararlar vermezsiniz. Arçelik,Beko Klima ücretsiz keşif hizmeti için yolladığı personelin yerinde ve doğru tespitler yapacağını, sizi kesinlikle yanlış yönlendirmeyeceğini garanti etmektedir.

Servis personeli öncelikle alanınızın büyüklüğünü metrekare cinsinden ölçer. Ardından evinizin yada ofisinizin baktığı cepheleri belirler. Çünkü bu, ortamın ne kadar soğuk olabileceği konusunda önemli ipucları verir. Sizden, ortamda ortalama olarak kaç kişinin bulunacağını belirlemenizi isterler. Binanızın yalıtım durumu ve montajın yapılacağı odada ki pencere sayısı göz önünde bulundurularak kurulum yeri konusunda size fikirlerini sunarlar. Kaç BTU gücünde Arçekik,Beko Klima ve kombi ihtiyaç duyabileceğiniz, ne tip bir ürün almanız gerektiği ve hangi modeli tercih etmenizin sizin için daha yararlı olabileceği konusunda yerinde tespitlerle en doğru önerileri sunarlar.

Keşif hizmeti için sizi ziyaret eden Arçelik servis teknisyeni kesinlikle titiz bir çalışma yürütürler. Galoş kullanan, temiz giyimli güler yüzlü personel, alanında son derece bilgili ve tecrübelidir. Kafanızda kuşku yaratan her soruya samimiyetle cevap verirler. İklimlendirme ile ilgili temel konularda bilgi verirler.

Profesyonel Destek Ne Kadar Önemlidir?

Arçelik,Beko Klima keşif hizmetinden yararlanmanız firma için değil, sizin için önemlidir. Çünkü ancak bu şekilde almanız gereken ürünün tipi, modeli ve kapasitesi hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Kulaktan dolma bilgiler sizi yanıltabilir. Uzun vadeli ürünler olan iklimlendirme cihazları konusunda ise hatalı bir tercihin maliyeti ağır olabilir.

Bu Arçelik,Beko hizmetinden yararlanmak size iki açıdan çok önemli avantajlar sağlar:

Sağlık

Yeterli kapasiteli bir ürünün alınması ve kesinlikle doğru yere konumlandırılması çok hassas bir konudur. Çünkü gereğinden fazla soğutma gücü olan bir cihaz, küçük bir ortamda sağılığı tehdit edebilecek şekilde soğutma yapabilir. Ayrıca yanlış konumlandırılmış bir ürünün sorun yaratacağı neredeyse kesin gibidir. Bilhassa çocuklu ailelerin bu konuda çok temkinli olmaları gerekmektedir. Hem ısıtma da hem soğutma da herhangi bir sıkıntı yaşamamak için lütfen Alarko Klima keşif hizmetinden yararlanın.

Ekonomi

Kurulumun yapılacağı ortama kapasitesi tam uygun bir cihaz almazsanız, bunun maliyeti size yüksek bir meblağ olacaktır. Çünkü büyük bir ortama kapasitesi yetersiz bir cihaz almanız durumunda, kapasite açığını kapatmak için sürekli olarak yüksek güçte çalıştırmanız gerekecek. Buda olması gerekenden çok daha fazla miktarda enerji harcamanız demektir. Yani hem gereksiz faturalar ödemek durumunda kalırsınız hem de artan karbondioksit salınımı ile çevreye de zarar vermiş olursunuz. Aksine küçük bir ortam için gereğinden büyük bir iklimlendirme ürünü alırsanız, bu sefer de cihaz için ödediğiniz fark boşa gitmiş olacaktır.

Ücretsiz keşif hizmeti almak için hemen arayın: 0344 223 81 81 – K.Maraş Arçelik Beko Yetkili Servisi

WhatsApp chat