Hakkımızda

Taşar Elektronik Bilg. ve Taş.Tic.Ve San.Limited Şirketi

Kurulduğu 1980 yılından bu yana müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası destek sunarak memnuniyetlerini görmeyi en büyük amacı haline getiren Taşar Elektronik Ltd. Şti Elektronik ,beyaz eşya ve klima ile ankastre ürün gruplarının bakım ve onarımını sizlere sunuyor. Avrupa standartlarındaki hizmetleri ile sektörün öncülerinden olan firmamız gelişime açık ve modern bir anlayış içerisinde servis ve satış işlemleri yürütmekte.

Uygun fiyat politikası ile de sadece ürün satmayı değil çözüm oluşturmayı da hedef edinmekteyiz. Amacımız güvenli, sağlıklı ve doğa dostu, ileri düzey performans sağlayacak şekilde tasarlanmış cihazlarımızla sizleri buluşturarak yaşam standartlarınızı en yükseğe çekmektir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Deneyimli ve eğitimli teknik ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla kaliteli bir çalışma stratejisi izleyerek, kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve hizmetimizi her geçen gün genişleterek bakım ihtiyaçlarınızı en ekonomik yoldan çözmek kalite politikamızın temel ilkeleridir.

Tüketici hakları çerçevesinde güven duyulan, özverili hizmet anlayışı yürütmek ve hızlı çözümler üretmek en büyük misyonumuz.

Özel çalışmalar sunmak ve klima bakımı alanında uygun fiyatlarla fark yaratmak da vizyonumuzun ana temellerini oluşturuyor.

Altan Yetkili Servisi bir Taşar Elektronik Ltd.Şti kuruluşudur. Sektörün öncü markası olan Arçelik A.Ş tarafından 2006  yılında Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlerin yanında Klima ürünlerinin satış sonrasında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yılların getirdiği deneyim ile müşteri memnuniyeti sağlamak için 7/24 yanınızdadır.

markatescil

WhatsApp chat